Засідання 22 січня 2001 року

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Антонія, Архієпископа Хмельницького і Шепетівського, про відкриття жіночого монастиря на честь Святої Праведної Анни в м.Славута Славутського району Хмельницької області та про призначення старшою сестрою монастиря послушницю Наталію (Мельник).

1. Благословити відкриття жіночого монастиря на честь Святої Праведної Анни в м.Славута Славутського району Хмельницької області

2. Старшою сестрою жіночого монастиря на честь Святої Праведної Анни в м.Славута Славутського району Хмельницької області призначити насельницю Свято-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря Хмельницької області послушницю Наталію (Мельник).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Гурія, Спископа Житомирського і Новоград-Волинського, про відкриття Свято- Різдва Христового Червонського жіночогб^вҐ* с&т~ Червоне Андрушівського району Житомирської області

УХВАЛИЛИ: 1. Благословити відкриття Свято-Різдва Христового Червонського жіночого в смт Червоне Андрушівського району Житомирської області.

ЖУРНАЛ 3

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іоанна, Єпископа Хустського і Виноградівського про відкриття Спасо- Преображенського чоловічого монастиря в с.Теребля Тячівського району Закарпатської області.

УХВАЛИЛИ: благословити відкриття Спасо- Преображенського чоловічого монастиря в с.Теребля Тячівського району Закарпатської області.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іоанна, Єпископа Хустського і Виноградівського про звільнення з посади намісника Свято-Іоанно-Предтечинського чоловічого монастиря в с.Бедевля Тячівського району Закарпатської області архімандрита Митрофана (Шимон), в зв”язку з його переходом на інше місце служіння.

УХВАЛИЛИ: 1. Звільнити з посади намісника Свято-Іоанно- Предтечинського чоловічого монастиря в с.Бедевля Тячівського району Закарпатської області архімандрита Митрофана (Шимон).

2. Намісником Свято-Іоанно-Предтечинського чоловічого монастиря в с.Бедевля Тячівського району Закарпатської області затвердити ігумена Іова (Стець).

† Володимир, митрополит Київський і всієї України

† Онуфрій, митрополит Чернівецький і Буковинський