Засідання 12 березня 1998 року

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Никодима, Митрополита Харківського і Богодухівського, про відкриття Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря в м.Лозова Харківської єпархії та про затверд­ження настоятельниці цього монастиря.

1.Благословити відкриття Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря в м. Лозова Харківської єпархії.

2. Настоятельницею Свято-Архангело-Михайлівського жіно­чого монастиря в м. Лозова Харківської єпархії затвердити монахиню Нектарію (Булякову).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Феодосія, Митрополита Полтавського і Кременчуцького, про затвердження архімандрита Філіпа (Осадченка) ректором Полтавського духовного училища.

УХВАЛИЛИ: ректором Полтавського духовного училища затвердити архімандрита Філіпа (Осадченка).

ЖУРНАЛ  №12

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Антонія, Митрополита Чернігівського та Ніжинського, про відкриття Свято-Введенського жіночого монасти­ря в м.Ніжині Чернігівської області.

1. Благословити відкриття Свято-Введенського жіночого монастиря в м.Ніжині Чернігівської області.

2. Настоятельницею Свято-Введенського жіночого монасти­ря в м.Ніжині Чернігівської області затвердити ігуменію Антонію (Терещенко).

СЛУХАЛИ: рапорт Пеосвященного Антонія, Єпископа Хмельницького і Шепетівського, про перетворення Свято-Преображенського жіночого монастиря в с.Головчинці Летичівського району Хмельницької єпархії в чоловічий Свято-Преображенський монастир.

1. Благословити перетворення Свято-Преображенського жі­ночого монастиря в с.Головчинці Летичівського району Хмельницької єпархії в Свято-Преображенський чоловічий монастир в с.Головчинці Летичівського району Хмельницької єпархії.

2.Ігуменію Феодосію (Сорока) звільнити з посади насто­ятельниці Свято-Преображенського жіночого монастиря в с.Головчинці Летичівського району Хмельницької єпархії та направити її> в роз­порядження Преосвященного Макарія, Архієпископа Вінницького та Могильов-Подільського.

3.Намісником Свято-Преображенського чоловічого монасти­ря в с.Головчинці Летичівського району Хмельницької єпархії затвер­дити ігумена Геронтія (Коваль).

В засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України –

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Макарія, Архієпископа Вінницького та Могильов-Подільського, про звільнення монахині Георгії (Василець) від послуху настоятельниці Свято-Миколаївського Шаргородського жіночого монастиря Вінницької єпархії.

1. Звільнити монахиню Георгію (Василець) від послуху настоятельниці Свято-Миколаївського Шаргородського жіночого монас­тиря Вінницької єпархії.

2. Настоятельницею Свято-Миколаївського Шаргородського жіночого монастиря Вінницької єпархії затвердити ігуменю Феодосію (Сорока).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Василія, Архієпископа Запорізького та Мелітопольського, про звільнення ігумені Ірини (Скотар) від послуху настоятельниці Свято-Успенського жіночого монастиря в с. При­морське Васил1ївського району Запорізької єпархії та про затверд­ження настоятельниці цього монастиря.

1.Ігуменію Ірину (Скотар) звільнити від послуху настоя­тельниці Свято-Успенського жіночого монастиря в с. Приморське Ва­сил1ївського району Запорізької єпархії.

2. Настоятельницею Свято-Успенського жіночого монастиря в с. Приморське Васил’ївського району Запорізької єпархії затвер­дити монахиню Зінаїду (Масленнікову), з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Лазаря, Архієпископа Сімферопольського і Кримського, про відкриття Свято-Георгіївського Катерлецького монастиря в м. Керчь Сімферопольської єпархії.

УХВАЛИЛИ: благословити відкриття Свято-Георгіївського Катерлецько­го монастиря в м. Керчь Сімферопольської єпархії.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Серафима, Єпископа Білоцерківського та Богуславського, про затвердження настоятельницею ;жіночого мо­настиря святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Біла Церква ігуменю Херувиму (Краснову).

УХВАЛИЛИ: затвердити настоятельницею жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Біла Церква Білоцерківської єпархії Київської області ігуменю Херувиму (Краснову).

† Володимир, Митрополит Київський і всієї України

† Анафангел, митрополит Одеський і Ізмаільський