Засідання 9 березня 2004 року

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іларіона, митрополита Донецького і Маріупольського, керуючого Горлівською єпархією, про надання статусу “Лаври” Свято-Успенському Святогорському чоловічому монастирю, що в м.Святогорськ Горлівської єпархії УПЦ.

УХВАЛИЛИ: враховуючи значний вплив Свято-Успенського Святогорського чоловічого монастиря на відродження духовності Донецького краю і Сходу України в історичному минулому і в сьогоденні, сприяння об’єднанню віруючого народу навколо Канонічного Православ’я, надати статус “Лаври” Святогорському чоловічому монастирю і присвоїти титул: “Свято-Успенська Святогорська Лавра”.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, про затвердження намісником Свято-Іллінського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Антонія (Боровика).

УХВАЛИЛИ: затвердити намісником Свято-Іллінського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Антонія (Боровика).

В засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви піл головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України —

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, про звільнення архімандрита Веніаміна (Успенського) з посади намісника Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря та про затвердження намісником монастиря ігумена Діодора (Васильчука).

1. Звільнити з посади намісника Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря архімандрита Веніаміна (Успенського);
  2. Намісником Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря затвердити ігумена Діодора (Васильчука).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Софронія, архієпископа Черкаського і Канівського, про затвердження на посаді настоятелькиСвято- Миколаївського Лебединського жіночого монастиря Черкаської єпархії УПЦ монахині Николаї (Кривобок) з возведениямїї в сан ігумені та возложениям наперсного хреста за посадою.

УХВАЛИЛИ: затвердити на посаді настоятельки Свято-Миколаївського Лебединського жіночого монастиря Черкаської єпархії УПЦ монахиню Николаю (Кривобок) з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Софронія, архієпископа Черкаського і Канівського, про затвердження на посаді старшої сестри Свято-Георгіївського жіночого монастиря с. Кочержинці Уманського району Черкаської єпархії УПЦ послушниці Ольги Сушкової.

УХВАЛИЛИ: затвердити на посаді старшої сестри Свято-Георгіївського жіночого монастиря с. Кочержинці Уманського району Черкаської єпархії УПЦ послушницю Ольгу Сушкову.

В засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви пі. головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всіє України —

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іоанна, єпископа Хустського Виноградівського, про звільнення архімандрита Германа (Лєдіна) з посада намісника Свято-Іллінського чоловічого монастиря в с. Терново-Пішогора Тячівського району Закарпатської області та про затвердження намісником монастиря архімандрита Арсенія (Павлюка).

1. Звільнити з посади намісника Свято-Іллінського чоловічого монастиря с. Терново-Пішогора Тячівського р-ну Закарпатської — області архімандрита Германа (Лєдіна);
  2. Намісником Свято-Іллінського чоловічого монастиря с. Терново-Пішогора Тячівського р-ну Закарпатської області затвердити архімандрита Арсенія (Павлюка).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Антонія, архієпископа Хмельницького і Шепетівського, про відкриття Свято-Олександро-Невського жіночого монастиря в с. Черніївка Полонського району Хмельницької області та про затвердження старшою сестрою монастиря монахині Гликерії (Сікорської).

1. Благословити відкриття Свято-Олександро-Невського жіночого монастиря в с. Черніївка Полонського району Хмельницької області;
  2. Старшою сестрою Свято-Олександро-Невського жіночого монастиря в с. Черніївка Полонського району Хмельницької області затвердити монахиню Глікерію (Сікорську).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іова, єпископа Сумського і Охтирського, про відкриття Свято-Троїцького Охтирського чоловічого монастиря в м. Чернетчина Охтирського району Сумської області.

УХВАЛИЛИ: благословити відкриття Свято-Троїцького Охтирського чоловічого монастиря в м. Чернетчина Охтирського району Сумської області.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Іоанна, єпископа Хустського і Виноградівського, про встановлення місцевого святкування Нанківської ікони Божої Матері 28 липня/10 серпня.

УХВАЛИЛИ: встановити місцеве святкування Нанківської ікони Божої Матері 28 липня/10 серпня.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Сергія, архієпископа Тернопільського і Кременецького, про відкриття Святителя Іоанна Милостивого Загаєцького чоловічого монастиря в с. Малі Загайці Шумського району Тернопільської області.

УХВАЛИЛИ: благословити відкриття Святителя Іоанна Милостивого Загаєцького чоловічого монастиря в с. Малі Загайці Шумського району Тернопільської області.

Ж У Ρ Η А Л № 11

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Гурія, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Голови Синодального відділу УПЦ у справах молоді, про прийняття Змін та доповнень до Статуту Місії „Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах молоді”.

УХВАЛИЛИ: прийняти Зміни та доповнення до Статуту Місії „Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах молоді”.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Сергія, архієпископа Тернопільського і Кременецького про прийняття Статуту Почаївського Свято-Духівського монастиря Тернопільської єпархії Української Православної Церкви у новій редакції.

УХВАЛИЛИ: прийняти Статут Почаївського Свято-Духівського монастиря Тернопільської єпархії Української Православної Церкви у новій редакції.

† Володимир, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України

† Онуфрій, митрополит Чернівецький і Буковинский